Aylık öykü uygulaması “Trendeki Yabancı”nın Aralık sayısı “Sahte” temasıyla yayımlandı. Ursula K. Le Guin’in öyküsü Cem Akaş çevirisiyle bu sayıda sizleri bekliyor.

Tanıtım bülteninden:

Cem Akaş, Ursula K. Le Guin, Nilüfer Açıkalın, Sudha Balagopal, George Singleton öyküleriyle Trendeki Yabancı‘nın Aralık sayısında.

Ülkü Oktay, Cem Akaş, Ahmet Erkam Saraç, Jennifer Wortman, Aylin Sökmen, Mehmet Kabakçı, Sabrina Hicks, Ursula K. Le Guin, Nilüfer Açıkalın, Ebru Nisa Gürbüz, Uğur Ferhat Korkmaz, Çağatay Yılmaz, Sudha Balagopal, Lauren Cassani Davis, Eshani Surya, John Edgar Wideman, George Singleton, Öznur Unat, Eva Büyüksimkeşyan, Ali Demir bu sayıda sizlerle.

Trendeki Yabancı‘da online olarak ücretsiz okuyabileceğin Can Yayınları kitapları: Tekinsiz Hikâyeler, Mürver Ağacı, Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, Yaman Adam, Şeytani Öyküler, Bir de Baktım Yoksun, Nyarlathotep, Evvelotel – Saklı, Sular Ne Güzelse, Bize Umut Gerek, Trajik Nüans, Yaz Korkuları, Yalnız Uyuyanlar İçin, Oysa Herkes Kendisiyle Meşgul, Yufka Yürek, Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri, Çok Özel İsimler Sözlüğü, Şen Saat, Gece Yolculuğu, Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları, Temiz Kâğıdı.

Trendeki Yabancı‘nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store’da yayında.