Aylık öykü uygulaması Trendeki Yabancı’nın Temmuz sayısı “isim şehir” temasıyla yayımlandı.

Tanıtım bülteninden:

Aylık öykü uygulaması Trendeki Yabancı‘nın Temmuz sayısı “isim şehir” temasıyla yayımlandı. Murat Gülsoy’un Trendeki Yabancı için yazdığı “Ertelenmiş Bir Kriz” öyküsü bu sayıda sizleri bekliyor!

Sevilen şairler Elvin Eroğlu, Ekin Metin Sozüpek, Ömer Şişman, Azimet Avcu, Asuman Susam, Hüseyin Peker öyküleriyle Trendeki Yabancı‘nın Temmuz sayısında.

Elvin Eroğlu, Adem Esen, Lisa Mangini, Korkut Kabapalamut, Murat Gülsoy, Ekin Metin Sozüpek, Jann Everard, Tara Isabel Zambrano, Şehnaz Erkan, Ömer Şişman, Sean Pravica, Azimet Avcu, Asuman Susam, Leyla Özyol, Mehmet Berk Yaltırık, Hüseyin Peker, Suzan Demir, Deniz Tekin, Sarah Starr Murphy, Ayşe Nilay Özkan bu sayıda sizlerle!

Trendeki Yabancı‘da online olarak ücretsiz okuyabileceğin Can Yayınları kitapları: Tekinsiz HikâyelerMürver AğacıDr. Jekyll ve Mr. HydeYaman AdamŞeytani ÖykülerBir de Baktım YoksunNyarlathotepEvvelotel – SaklıSular Ne GüzelseBize Umut GerekTrajik NüansYaz KorkularıYalnız Uyuyanlar İçinOysa Herkes Kendisiyle MeşgulYufka YürekAşka İnanmayanlar İçin Aşk ÖyküleriÇok Özel İsimler SözlüğüŞen SaatGece YolculuğuDüşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları, Temiz Kâğıdı.

Trendeki Yabancı‘nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store’da yayında!

Hemen indir, abone ol, cebinde hep bir hikâye olsun. Uygulamayı indirerek bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilirsin.