Aylık öykü uygulaması Trendeki Yabancı‘nın yirmi ikinci sayısı “unutmak ve hatırlamak” temasıyla yayımlandı.

Tanıtım bülteninden:

8 Haziran’da çıkacak olan Bana Kuşlar Söyledi kitabından Denizler Altında öyküsü ile Yekta Kopan, Dilşad Çelebi, Müge Koçak, Zeynep Kaçar, Tuba Kumaş, Claire Guyton, Leïla Slimani, Donald Barthelme bu sayıda seni bekliyor!

Riley Lynne, Joel Hans, Veysel Gökberk Manga, Kadire Bozkurt, Julieanna Blackwell, Tuba Kumaş, Claire Guyton,Yekta Kopan, Leïla Slimani, Dilşad Çelebi, Zeynep Kaçar, Donald Barthelme, Lindsay Vranizan, Deniz Tekin, Bethany Holmstrom, L Mari Harris, Müge Koçak, Deniz Ezgi Avcı, Aycan Yıldız, Duygu Terim öyküleriyle Trendeki Yabancı‘nın
Haziran sayısında.

Trendeki Yabancı‘da online olarak ücretsiz okuyabileceğin Can Yayınları kitapları: Tekinsiz HikâyelerMürver AğacıDr. Jekyll ve Mr. HydeYaman AdamŞeytani ÖykülerBir de Baktım YoksunNyarlathotepEvvelotelSaklıSular Ne GüzelseBize Umut GerekTrajik NüansYaz KorkularıYalnız Uyuyanlar İçinOysa Herkes Kendisiyle MeşgulYufka YürekAşka İnanmayanlar İçin Aşk ÖyküleriÇok Özel İsimler SözlüğüŞen SaatGece YolculuğuDüşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları, Temiz Kâğıdı.

Trendeki Yabancı‘nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store’da yayında!

Hemen indir, abone ol, cebinde hep bir hikâye olsun. Uygulamayı indirerek bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilirsin.